Jak działamy

Proces sprzedaży nieruchomości

Przyjedziemy i poprosimy Cię o zaprezentowanie nam swojej nieruchomości. Ocenimy jej stan techniczny i oszacujemy jej wartość aby mieć pewność, że cena ofertowa jest adekwatna do realiów obecnego rynku. Poprosimy Cię także o dokumentację nieruchomości, aby móc ocenić jej stan prawny. Następnie przygotujemy nieruchomość i wykonamy sesję zdjęciową. Jest to jeden z najważniejszych elementów, dlatego nie zdziw się jeżeli zrobimy chwilową rewolucję w Twoim domu. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze i robi się je tylko raz. Dlatego do sesji przykładamy szczególną uwagę. Na koniec podpiszemy umowę. Sam zdecydujesz czy przy sprzedaży nieruchomości zdasz się wyłącznie na nas, czy będziesz również próbował swoich sił samodzielnie. Przy umowach na wyłączność mamy większe możliwości, ale o tym opowiemy Ci na spotkaniu.

Na tym etapie przygotujemy ofertę sprzedaży Twojej nieruchomości i opracujemy jej strategię marketingową. Określimy grupę docelową Klientów po to, aby na prezentację umawiać wyłącznie osoby faktycznie zainteresowane zakupem Twojej nieruchomości. Szanujemy Twój i nasz czas.

Każda nieruchomość ma swojego nabywcę, trzeba ją tylko dobrze zaprezentować. Dlatego poprosimy Cię o jej przygotowanie na czas prezentacji, ponieważ pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Pamiętaj, aby podczas prezentacji zdać się na nas. Znamy naszych Klientów, ich potrzeby i wiemy na co zwracają uwagę. Nie każdy atut nieruchomości w oczach właściciela, będzie atutem dla przyszłego nabywcy.

Zdarza się, że cena ofertowa jest akceptowana przez dwie strony. Ale co zrobić, jeśli Kupujący chce negocjować? Powierz to nam. Mamy doświadczenie w negocjacjach i przeprowadzimy je tak, abyś był usatysfakcjonowany.

Kiedy Nabywca zdecyduje się kupić Twoją nieruchomość, przeprowadzimy Cię przez całą procedurę. Pomożemy w zdobyciu wszystkich niezbędnych dokumentów, dostarczymy je do notariusza i będziemy uczestniczyć w akcie notarialnym. Na koniec przygotujemy wydanie nieruchomości i sporządzimy protokół zdawczo-odbiorczy. Jednym słowem przeprowadzimy transakcję od początku do końca. Wszystko po to, abyś był usatysfakcjonowany ze współpracy z Nami i polecił nas znajomym.

Proces zakupu nieruchomości

Na pierwszym spotkaniu określimy Twoje potrzeby i  preferencje. Porozmawiamy też o sfinansowaniu i procedurze zakupu. W przypadku zakupu nieruchomości na kredyt na pewno sprawdzimy, na zakup jakich nieruchomości możesz sobie pozwolić. Wszystko po to, aby uniknąć niepotrzebnego rozczarowania.

Spotkamy się i przedstawimy oferty poddane wstępnej weryfikacji. Często bowiem potrafimy rozpoznać potrzeby klienta lepiej niż on sam. A co najważniejsze polecimy tylko takie nieruchomości, jakie sami chcielibyśmy nabyć. Wszystko po to, abyś był zadowolony z zakupu.

Na tym etapie będziemy prezentować oferty, które spełniają Twoje oczekiwania. Wspólnie pojedziemy obejrzeć każdą nieruchomość, która Cię zainteresuje oraz udzielimy  informacji na temat jej stanu technicznego i prawnego. Podsumujemy zebrane informacje dotyczące nieruchomości, które sprostały Twoim oczekiwaniom i pomożemy w podjęciu decyzji. My też niejednokrotnie byliśmy na Twoim miejscu i wiemy jak trudno jest podjąć decyzję, gdzie spędzić kilka albo kilkadziesiąt lat swojego życia lub dokonać dobrej inwestycji.

Kiedy zdecydujesz się już na zakup konkretnej nieruchomości, przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupu, począwszy od negocjowania ceny, formalności związanych z finansowaniem, zbieraniem dokumentów, po podpisanie aktu notarialnego. Dzięki temu, że współpracujemy z Kancelarią Notarialną, możesz być pewny, że otrzymasz najbardziej korzystną taksę notarialną.

Kiedy wszelkie formalności dobiegną końca, pojedziemy razem na przekazanie nieruchomości w celu sporządzenia protokołu zdawczo-odbiorczego, a następnie udzielimy wszelkich informacji na temat przepisania mediów. Na koniec otrzymasz od nas pakiet korzystnych zniżek na usługi i artykuły wykończeniowe u naszych Partnerów, dzięki którym zaoszczędzisz na adaptacji swojej nowej nieruchomości. Mamy nadzieję, że za jakiś czas zadzwonisz i powiesz, że jesteś zadowolony z zakupu i podziękujesz za współpracę. Bowiem właśnie to daje nam największą satysfakcję z wykonywanej pracy.