Domy na sprzedaż Koszalin

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy szeroką ofertę domów na sprzedaż, zlokalizowanych w Koszalinie oraz miejscowościach z nim sąsiadujących. Poszczególne propozycje naszego biura można przeglądać jako listę pełną – zawierającą wszystkie nieruchomości – lub skorzystać z filtrów wyszukiwania, które ułatwiają doprecyzowanie wymaganych przez Ciebie parametrów obiektu.

Jeśli chodzi o tę drugą opcję, możesz określić m.in.:

 • miejscowość lub dzielnicę, gdzie ma się znajdować dom (przy wyszukiwaniu zaawansowanym można podać także nazwę ulicy),
 • zakres powierzchni, który Cię interesuje,
 • pożądaną liczbę pokoi,
 • przedział cenowy,
 • maksymalną liczbę pięter,
 • rynek, z którego ma pochodzić ogłoszenie.

Dodatkowo, korzystając z filtrów wyszukiwania, oprócz domów na sprzedaż w Koszalinie i okolicach, możesz także sprawdzić naszą ofertę mieszkań, działek oraz lokali i obiektów użytkowych lub handlowych. W tym celu wystarczy zmienić wartość ustawioną w komórce „Typ nieruchomości”.

Jakie domy sprzedajemy w Koszalinie i sąsiadujących miastach?

Wśród naszych propozycji znajdują się nieruchomości zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Ich powierzchnia, liczba pomieszczeń, wysokość, lokalizacja czy też koszty całościowe oraz przypadające na 1 m2 są bardzo niejednolite. Niezależnie o tych różnic, wszystkie oferty domów na sprzedaż biura Royal Nieruchomości posiadają klika cech wspólnych. Jest to przede wszystkim pełna transparentność, bezpieczeństwo oraz potwierdzony stan techniczny. W przypadku każdego obiektu, który znajduje się na stronie internetowej, nasi pracownicy osobiście zweryfikowali jego status prawny. Ponadto odbyli również wizytę na miejscu, celem sprawdzenia jego cech funkcjonalnych, estetycznych oraz wytrzymałościowych.

Jak przebiega współpraca z biurem nieruchomości Royal?

Współpracę z naszą firmą można rozpocząć na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest samodzielne zapoznanie się z ofertą i nawiązanie kontaktu w związku z zainteresowaniem danym ogłoszeniem. Alternatywnie możesz także zgłosić się do nas z pominięciem wspomnianego etapu, informując nas po prostu o swoich oczekiwaniach względem poszukiwanego w Koszalinie domu na sprzedaż. Wówczas jeden z naszych agentów przygotuje dla Ciebie spersonalizowaną listę obiektów, spełniających wskazane wymagania.

Kolejnym krokiem będzie spotkanie na żywo, podczas którego dokładniej przeanalizujemy zarówno Twoje potrzeby, jak i możliwości finansowe. Po wyłonieniu starannie wyselekcjonowanego zestawienia ofert domów w Koszalinie, umówimy się z ich obecnymi właścicielami na prezentacje. Wspólnie odbędziemy wizytę w każdej z interesujących Cię nieruchomości, udzielając w trakcie jej trwania wszelkich istotnych informacji w kontekście stanu prawnego oraz technicznego.

W przypadku podjęcia decyzji o zakupie jednego z obiektów, przeprowadzimy Cię także przez cały proces transakcji. Naszych klientów wspieramy m.in. w zakresie:

 • negocjacji ceny,
 • dopełniania formalności prawnych oraz finansowych,
 • zbierania dokumentów,
 • podpisywania aktów notarialnych,
 • sporządzenia protokołów zdawczo-odbiorczych oraz odbierania nieruchomości od poprzednich właścicieli.

Na zakończenie współpracy udzielimy Ci także szczegółowych informacji związanych z koniecznością przepisania mediów, a ponadto przekażemy Ci pakiet atrakcyjnych rabatów na produkty oraz usługi wykończeniowe stałych partnerów naszego biura.

Gwarantujemy, że poszukiwanie domu na sprzedaż w okolicach Koszalina będzie z naszą pomocą proste i skuteczne. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy na stornie kontakt lub bezpośrednio pod numerem telefonu: +48 500 006 868, a nasz doradca postara się pomóc!